Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Batolátko Oliverek potřebuje na záchranu života genovou terapií okamžitě 31 milionů Kč Doporučený

  • čtvrtek, dub 16 2020
  • Napsal(a)  Anna Strnadová, předsedkyně správní rady Život dětem o.p.s.
Oliverek, jehož život závisí jen na pomoci každého z nás. Dokažme, že nejsme solidární pouze když se bojíme o sebe samé Oliverek, jehož život závisí jen na pomoci každého z nás. Dokažme, že nejsme solidární pouze když se bojíme o sebe samé

Oliverkův čas se velmi zkrátil! Do poloviny května potřebuje na operaci 62 milionů Kč. Jak je vidět, i když stále zůstává hlavním tématem kolem nás je chřipkový koronavirus, mnohé rodiny s nemocnými dětmi žijí svým vlastním opravdu hrozivým trápením, na které ale samy nestačí. Patří mezi ně i rodina malého Oliverka, který trpí spinální svalovou atrofií (SMA) prvního stupně. Jeho rodiče pevně věří, že mu pomůže genová terapie, která k nám přichází z USA, ale naše pojišťovna ji neproplácí. Problém je v tom, že genová terapie je JEN PRO DĚTI DO DVOU LET, později už nezabírá. Od 4. března se snažíme spolu s rodiči získat pro malého Oliverka dostatek finančních prostředků na tuto léčbu. Původně to bylo 52 milióny korun. Bohužel vzhledem k nutnosti zaplatit DPH a také proto, že rodiče musejí uhradit veškeré vyšetření a hospitalizaci v motolské nemocnici, protože tato léčba není hrazena zdravotní pojišťovnou, potřebná částka se navýšila na 62 milióny korun. A i když Oliverek bude mít dva roky až v srpnu, vzhledem k jeho zdravotnímu stavu je nutné, aby měl potřebnou částku již do poloviny května, a tak dostatek času na všechna potřebná vyšetření před následnou aplikací léku. Na transparentním účtu 1117771700/5500 má k dnešnímu dni přesně polovinu, tedy 31 miliónů korun. A zbývají mu pouze čtyři týdny, aby od laskavých dárců získal jednou tolik.

A proto Vás naléhavě a co nejsrdečněji prosíme, pomozte Oliverkovi získat naději na lepší život. Přispějte mu libovolnou částku na náš transparentní účet 1117771700/5500 pod variabilním symbolem 8888 a s poznámkou Oliver. A k tomu prosíme, šiřte tuto zprávu po facebooku, twitteru a prostě všude, ať o Oliverkovi každý ví, abychom to všichni společně zvládli. Naše DMS ve tvaru DMS ZIVOTDETEM 30, nebo DMS ZIVOTDETEM 60, nebo DMS ZIVOTDETEM 90 je v současné době určena jen a jen pro Oliverka. Můžete ho tedy podpořit také zasláním SMS na číslo 87777.

Zapomeňte na chvíli na koronavirus, otevřete svá srdce, pošlete Oliverkovi finanční příspěvek a předejte tuto naléhavou výzvu dál.

Srdečně děkujeme všem, kteří Oliverkovi pomohli a ještě pomohou a rodičům tak dají naději na lepší život pro jejich milovaného syna, který si naši pomoc tak moc zaslouží.

Veškeré podrobné informace o Oliverkovi získáte na webové stránce www.nadejeprooliho.cz

 

Anna Strnadová, předsedkyně správní rady Život dětem o.p.s.

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

MgA. Maria Křepelková, ředitelka Život dětem o.p.s.

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz

 

Číst 5612 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %