Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Doktoři za pravdu o COVIDU 19 - Otevřete svou mysl! Doporučený

Kongres lékařů v Berlíně Kongres lékařů v Berlíně snímek převzat z Otevři svou mysl
Doktoři za pravdu o COVID-19 měli před týdnem setkání v Berlíně. Z jejich hlediska nejde o žádnou pandemii ani epidemii a COVID-19 by měl být vymazán ze seznamu neznámých virů typu A, protože je již známo, že jde o normální chřipkový vir. PCR testy nejsou podle nich správné a požadují proto návrat léčby podle klinických příznaků. Dochází k tisíckrát více úmrtím na kardiovaskulární onemocnění a rakoviny nehledě k tomu, že by se většině úmrtí dalo zabránit, pokud by se pacientům poskytla prevence a klidná léčba v normálně běžících nemocnicích jako před COVIDem. Dokonce se hovořilo o soudních žalobách proti státům. Pro ilustraci uvádíme krátký výňatek z přednášky MUDr. Elke de Klerka z Nizozemska a MUDr. Cahillové z Irska

Elke de Klerk z Nizozemska: Z medicínského hlediska nemáme pandemii nebo epidemii viru COVID -19. Také tvrdím, že covid-19 by už neměl být na seznamu virů typu A, protože nyní víme, že jde o normální chřipkový vir, a normální chřipkový vir, který není na seznamu A. Také zahajujeme soudní žalobu proti státu Nizozemsko, v rámci které se spojíme s velkou skupinou doktorů a velmi velkou skupinou zdravotních sester. Máme kontakty na 87 tisíc sester, které nechtějí vakcínu, která se pro nás připravuje. Pokud tu není žádná pandemie, zajímalo by mě, proč naše děti musí ve škole nosit roušky?

Existují absolutní ústavní práva, která nelze z žádného lékařského důvodu porušit. Není důvod panikařit, ani ve zdravotnictví. Panika se tvoří těmito falešně pozitivními PCR testy. 89-94 % těchto PCR testů jsou falešně pozitivní. Netestují přítomnosti covidu-19 a zbytek je falešně negativní. Musíme to začít řešit klinicky. Lékaři musí přestat používat PCR testy. Je to velmi důležité. Vraťme se ke klinickým příznakům a faktům. Média v Nizozemsku nyní zveřejnila zprávu, že PCR testy nejsou správné testy. Z toho mám radost. Máme naději. Děkuji.

MUDr. Cahillová z Irska: Statistiky ukazují, že až do dubna 2020 v Irsku bylo 0 úmrtí na Covid. To jsou oficiální statistiky ze CSO – Centrálního statistického oddělení. První úmrtí bylo v dubnu. V celém Irsku jsme doposud v roce 2020 měli 98 úmrtí z 5 milionů lidí. V Irsku každým rokem umírá 30 tisíc lidí. 10 tisíc lidí na kardiovaskulární onemocnění, 10 tisíc lidí na rakovinu, a těm 98 úmrtím na covid v Irsku se dalo zabránit, pokud by se jim dala prevence a léčba. Nyní vidíme, že v Irsku dojde k tisíckrát více úmrtím jen na kardiovaskulární onemocnění a rakoviny.

Číst 4519 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %