Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Konec nesmyslným plošným opatřením! Doporučený

Chceme otevření republiky – konec nesmyslných plošných opatření. Trikolóra odmítá likvidaci českých živnostníků a podnikatelů. Prosazujeme ukončení nesmyslných vládních restrikcí a návrat žáků do škol. Proto poslanci Trikolóry nehlasovali pro žádné prodloužení ani vyhlášení nouzového stavu.

Toto stojí na hlavní stránce Trikolóry. Mluví nám z duše, jenže tento politický virus hned tak mediálně zrušen nebude. Dokonce si myslím, že ani po očkování. Pak se zase bude opozice hádat o to, kdo a kdy dostal lepší vakcínu a kolik která stála... Jen aby měla přístup do médií a nemusela vymýšlet žádný politický program. A volby jsou co nevidět.

A to bohužel platí nejen u nás. Americké volby jsou zářným příkladem toho, že neoliberálním levicovým politikům stačí obvinění protivníka, že koná proti koronaviru méně než oni a katastrofický výsledek voleb je na stole. A to dokonce i tehdy, když oni v opozici nedělali fakticky nic. Nehledě k tomu, že v internetových volbách lze nalézt mnoho možností podvodů s hlasy. To je ale na jiný článek.

Číst 4028 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %