Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Ivermektin použitý ve schématu komplexní léčby COVID-19 dle doc. MUDr. Töröka slaví úspěch Doporučený

Věří opravdu někdo tomu, že v převleku blížícímu se kostýmu středověkého morového lékař udržíme kmeny koronaviru ve svých rukou? Věří opravdu někdo tomu, že v převleku blížícímu se kostýmu středověkého morového lékař udržíme kmeny koronaviru ve svých rukou?

Je známo, že pouze konstruktivní neboli správná kritika ukáže cestu k nápravě. A přesně podle toho jedná pan poslanec Volný, který je znám jako výrazný kritik covidové paniky, kterou provádí současná česká vláda při léčbě nemocných na kovidovou chřipku. Pan poslanec Volný nejenom kritizuje, ale snaží se nalézt, jak tuto nemoc léčí ve světě úspěšné kliniky. Podařilo se mu navázat spolupráci s váženým odborníkem v léčbě těchto pacientů doc. MUDr. Pavolom Törökom, CSc. A co víc, pan docent mu poskytl pro občany České republiky svůj úspěšný léčebný postup nemoci COVID-19. Jde o tzv. „Košický protokol“, který naleznete v příloze Košický protokol léčby COVID-19-DOC-TOROK-IVM & Schéma liečby COVID-19 (1).pdf.

Po přijetí do nemocnice jsou pacienti rozděleni podle  stavu do 4 skupin A až D a podle toho je jim poskytnuta adekvátní léčba. Nejobtížnější případy (D) léčí Ivermektinem, ostatní podle jejich stavu podle tabulky uvedené v protokolu. I když někdo namítne, že by pro nejtěžší pacienty použil jiný lék, důležité podle mne je, že pan docent nezaplní zbytečně nemocnice téměř zdravými lidmi a těm opravdu nemocným  se pak může věnovat s plnou zodpovědností a léčbou. V každém případě stojí rozhodně za to si jeho studii pročíst a panu poslanci Volnému za to, že ji od pana docenta získal patří náš dík.

 

Číst 3513 krát
Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %