HOROSKOP, listopad 2012

 

BERAN

Na společenském setkání se dejte pozor na svůdníka, který Vás začne obletovat. Můžete sice prožít krásné milostné dobrodružství, ale raději ho pošlete za někým jiným. Vážná známost z toho nekouká a je možné, že partnerova reakce na výše uvedené skutečnosti může připomínat uragan. Proto se se zvýšenou intenzitou raději zahloubejte do čtení duchovních knížek. Možná by bylo na čase začít pravidelně sportovat. Pokud se pořádně soustředíte, vše bude pro Vás hračkou.

BÝK

V konfliktních situacích raději ustupte, neprosazujte příliš své představy a ponechte rozhodování v závažných věcech na svých blízkých. Pokud budete jednat s rozvahou vše vyřešíte na cestách či chalupě. Jste ve velice dobré kondici, ale s elánem na společenských večírcích to nepřehánějte. Mírněte svůj temperament, ať své přátele přílišnou aktivitou neodradíte. Posezení s přáteli ve společnosti je jedna věc a jejich zvaní k Vám domů na skleničku jiná.

BLÍŽENCI

Začátek měsíce bude pro Vás plný stresů. Konec ale vše vynahradí. Dostanete pozvánku na nečekanou akci. Neočekávejte však přesto žádné zásadní změny. Do vztahu s partnerem nezatahujte své pracovní problémy. Každý má svých starostí nad hlavu. Proto využijte domácí pohody bez zbytečných konfliktů s vědomím, že tak zlé to zase není. Měli byste si udělat zase jednou generálku ve svých věcech. Poslední týden v měsíci bude pro Vás nejdramatičtějším týdnem.

RAK

Pozor na nečekané milostné vzplanutí, aby neskončilo svatbou. Také pozor, abyste nepokládal za lásku jen chvilkové okouzlení. Svět není jen rozkvetlou zahradou jak se Vám bude zdát. Neodcházejte nikdy z domova když máte zapnuty elektrické spotřebiče. I rádio zhasínejte před odchodem z domu. Máte před sebou krásný měsíc. Erupce na slunci ovlivní Vaši vznětlivou povahu a budete mít sklon k hádkám.

LEV

Na pracovišti si dejte pozor na sexuální harašení. V tomto měsíci můžete udělat mnoho pro upevnění své kondice a především pro aktivní odpočinek. Není nic krásnějšího než toulky krajinou. Budete mít také hodně času na společenské akce, na které dostanete nečekané pozvání. Na rautech se švédskými stoly si vybírejte střídmě, hladomor Vám nehrozí a kdo ví, kdo z hostů Vás bude pozorovat. Dávejte si pozor na unáhlené reakce a to především při řízení auta.

PANNA

Tento měsíc je stvořený pro lásku a klidné štěstí. Aktivitu věnujte sexu, choďte do divadel a do společnosti a pak máte naději, že prožijete spokojený měsíc. Čekají Vás úspěšná obchodní jednání. Nic pro Vás nebude nesnadné, přesto nebo právě proto zvažujte každé slovo, které vypustíte z úst. Zvažte již konečně, zda byste neměl začít pravidelně sportovat a více chodit do přírody. Tento měsíc je pro to jako stvořený.Na společenských akcích, kterých je v tomto měsíci mnoho máte možnost prožít veliké dobrodružství. Můžete zúročit to, co jste dosud vykonali.

VÁHY

Měli byste si udělat také ve svých citech generálku a trochu času věnovat studiu a četbě. Hledání nových obzorů je jistě vzrušující. Na společenských akcích, kterých je v tomto měsíci mnoho máte možnost prožít veliké dobrodružství. Pozor ale na to, že láska bývá zaslepená. Nepřehánějte to se sexem, ať Vaše aktivita partnera neodradí. Milostné dobrodružství Vás v žádném případě nemine. Pozor na zdravotní potíže a na případný úraz. Rozhodně jezděte mimořádně opatrně.

ŠTÍR

Chystáte se oslnit okolí změnou partnera. Váš partner se přesto přesvědčí, že jste ideální protějšek do nepohody. Pozor na neuvážené finanční transakce a na podvodníky. Zvažte zda věc, do níž chcete investovat peníze je opravdu nezbytná. Možná proděláte mírné zdravotní obtíže, které nebudou nic vážného. Přesto raději odpočívejte nad hezkou knihou místo přílišného chození do společnosti. Při domácích pracích pozor na úraz.

STŘELEC

Tento měsíc bude pro Vás plný pohody a štěstí. Nemá cenu zapřádat moudré hovory s hlupákem. Pokud takové lidi potkáte, slušně pozdravte a jděte svou cestou. Dobrou radu si nechte pro toho, s kým Vám bude milo u srdce i po těle. Máte možnost naplánovat si věci tak, abyste udělali vše nejen pro maximální odpočinek, ale i pro utužení své fyzické kondice. V autě jezděte však velice opatrně a s rozvahou.

KOZOROH

V práci pozor na sexuální harašení. Přátelé Vás nechali na holičkách? Nevadí. Svět se proto nezboří. Nebyli to stejně dobří přátelé. Vyhýbejte se otevřeným střetům a konfliktům zejména na pracovišti. Mohly by pro Vás špatně skončit. Komu již není dvacet měl by ale raději volit hazard sázkových her nebo kulinářských specialit. Dejte si poradit od přátel a neproveďte nějakou ztřeštěnost.

VODNÁŘ

Tento měsíc bude pro Vás ten pravý čas pro nějakou duševní práci. Nic pro Vás nebude nesnadné řešit. Větší obtíže kolem Vás přejdou. Potěší Vás důvěra kolegů, kteří Vás podpoří ve sporu se šéfem. Na společenských akcích, kterých je v tomto měsíci mnoho máte možnost prožít veliké dobrodružství. Dávejte si ale pozor na indiskrétnost. Zdravotní problémy, které Vás poslední dobou pronásledovaly pominou.Jste sice v dobré kondici, ale s elánem na společenských večírcích to nepřehánějte.

RYBY

Budete muset přidat v zaměstnání, kde Vás čekají náročné úkoly. Po náročném pracovním vypětí si ale vše vynahradíte posezením s přáteli. Může Vás potkat štěstí, ale záleží jen na Vás, budete-li k němu aktivní nebo pasivní. I když Vás čekají vážné problémy v zaměstnání, vše se koncem měsíce uklidní. Nesedejte ale příliš za volant neboť Vaše roztržitost bude tento měsíc na maximální hodnotě.