Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Lid USA stojí za Trumpem a ne za Floydem Doporučený

Prezident USA Donald Trump vítězící Prezident USA Donald Trump vítězící
Po smrti drogového delikventa, zloděje a pět let vězněného zločince za loupežné přepadení v texaském Houstonu George Floyda  vypukla v USA řada demonstrací, které ukázaly, jak jsou USA rasově rozdělenou zemí. Policie v Minneapolis sice jednala ostře, když ji tento zločinec neuposlechl po zavolání prodavačů, že platil falešnou bankovkou, ale udělat z této události symbol rasové nesnášenlivosti je nadsazené a navíc velmi chybné. Pro další podobné nebezpečné hochy je to totiž povzbuzením k další jejich bohulibé činnosti v přepadání  a okrádání slušných občanů, protože vědí, že se od této doby policie se bude bát proti nim zakročit. Pro oponenty prezidenta Trumpa, kteří nejsou schopni nabídnout pořádný program je to ale téma, které jim spadlo před volbami přímo do klína. I když to nejde dokázat, působí to tak, že za rozdmýcháváním demonstrací na podporu Floyda stojí právě oni.
V každém případě to ukázalo, že zbožšťování multikulturalismu neboli představa, že lidé z odlišných civilizací, kultur, hodnotových systémů a tradic mohou bez problémů žít pod jednou společnou vládou a přizpůsobit se většinové populaci, je neuskutečnitelná. Potvrzuje to, že ideologie liberální demokracie, které v USA hlásají Hillary Clintonová, Barack Obama a Biden, v EU Merkelová,  Leyenová a Macron a u nás  Fiala a zelení, nejsou rozhodně dobrou budoucností nejen pro USA, ale pro každou vyspělou civilizaci. Velkou vinu za nastalou situaci v USA mají levicová média s vlajkovou lodí New York Times plná mladých tzv. progresivistů obdivujících výše uvedené nulové politiky. 
Ukázalo to ale i něco pozitivního. Že obyčejní Američané chtějí něco jiného, protože si i přes obrovský mediální tlak zvolili po do nebe vychvalovaném barevném liberálním muslimovi Obamovi bílého konzervativního křesťana Trumpa. To svědčí o tom, že běžní obyvatelé USA touží po normálním životě v bezpečné a prosperující zemi.
A co víc. I přes sprosté útoky liberálů a médií Donald Trump se ukázal jako skála a snaží se nezklamat naděje voličů. Snížil přebujelé státní regulace provedené jeho předchůdcem a uvolnil volný trh. A přestože tam má stejně "pečující" Nancy Pelisiovou jako u nás Maláčovou a v EU Leyenovou, tak její nesmyslné požadavky prostě neslyší.
Snad to nakonec nebude s tou Amerikou tak zlé, jak se nám snaží namluvit mnohá naše média typu the New York Times. Snad pomůže Bůh panu Trumpovi vrátit USA zase do normálních kolejí a zabezpečit Američanům normální život v bezpečí a v prosperujícím kapitalistickém státě.
Číst 5319 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v SVĚT

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Právě přítomno: 37 hostů a žádný člen

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %