Obrovsky vzdělává občany a otevírá jim oči v orientaci v současném

šíleném  světě  plném   nesmyslných   -ismů  šířených  úředníky  EU.  

Institut Václava Klause

Vláda ČR zasáhla neústavním způsobem do výsostného práva PSP ČR a nás všech Doporučený

Rozumem proti kovidové krizi - kniha odborníků o stavu společnosti v současné kovidové panice Rozumem proti kovidové krizi - kniha odborníků o stavu společnosti v současné kovidové panice

Vláda ČR opětovně uvalila na celou zem snad ještě něco horšího než nouzový stav. Bohužel virům je to jedno, na ty jsou vojáci krátcí a lidem žijícím už 10 měsíců v nesvobodě to jen znepříjemní již i tak smutný bezútěšný život. Množí se zprávy, že v nemocnicích umírají lidé zbytečně na "obyčejné" nemoci pro nedostatek péče a pozornosti uštvaných sestřiček honbou za testy místo péče o nemocné. Protože je nemohou jejich blízcí ani ve velmi vážném stavu navštěvovat, namasírovat, pohybovat s nimi ze strany na stranu a duševně je potěšit, umírají na zadušení zvané noblesně "stařeckým zápalem plic". Lidé se tudíž děsí, aby je při nějaké kontrole nepřistihl někdo, že mají teplotu, nehnal je na testy a pak do nemocnic, kam by za nimi nikdo nesměl. Tento strach je opravdu veliký. Dokonce se množí i případy, kdy vážně nemocní nechtějí nastoupit již započatou léčbu, když jsou nemocnice přeplněny pacienty s koronavirem, kteří se mnohdy již jen doléčují a mohli by ležet doma. Ale nepropustí je, neb jsou infekční. Mohla bych rovněž jmenovat příklady, kdy díky zamezení návštěv do domovů důchodců tam zemřeli zdraví lidé jen steskem a stresem a nedostatkem pozornosti přepracovaného personálu. Psychiatrické poruchy podle špičkových psychiatrů u úzkostných pacientů stoupají téměř o dvojnásobek...

Lékaři špičkových center upozorňují na to, že nemožnost navštěvovat nejbližší příbuzné v nemocnicích, jako to bylo dříve, opravdu ohrožuje tyto lidi doslova na životě. Že jsou návštěvy zejména pro ležící pacienty  doslova život zachraňující. Ale vláda z nemocných na Covid vytvořila jakousi umělou kastu nejvíce ohrožených lidí a ostatní s nějakým tím nádorem či jinou běžnou nemocí jako třeba ledviny či slinivka prostě mají čekat hezky doma na smrt. 

Institut Václava Klause vydal již čtvrtou publikaci s podrobnými články o této katastrofě, kterou na nás neuvalil virus, ale vláda tím, že stíhá zdravé lidi namísto aby lépe léčila pouze nemocné. V poslední z nich Rozum proti kovidové panice naleznete názory špičkových lékařů na toto téma. Čte se jedním dechem a budu o ní psát ještě podrobněji, jen co ji dočtu. Nejde v žádném případě o to podcenit nový virus a snahu nalézt proti němu rychle lék, ale bez paniky a hysterie, která ubližuje vážně nemocným pacientům mnohdy víc než virus sám. Zdraví lidé prakticky podobnou indisposici přejdou jako běžnou chřipku a vážně nemocní potřebují naopak  dostatečně vybavené JIPy dýchacími přístroji, rychle vyškolené setry k nim a neustálý dozor a rehabilitaci u ležících pacientů. A pokud mají tito lidé možnost, aby o ně pečovali blízcí lidé a odtížili přetížený personál nesmyslným testováním namísto léčení, tak tam mají tyto lidi pouštět. Testy přece neléčí. Pokud je člověku opravdu zle, tak pomoc vyhledá bez nich a pokud ne, měl by pracovat, aby běžely podniky a byl dostatek peněz na lepší vybavení nejen center, ale i menších nemocnic s ohledem na plicní ventilace a nové přístroje a na platy nemocničního personálu obecně. 

Je smutné, že žádný redaktor veřejnoprávních médií výše uvedenou knihu IVK nečetl, alespoň soudě  podle zpráv médií.

A pokud jde o poslance a politiky, tak také kromě pana Tomio  Okamury a jeho poslanců SPD a Václava Klause mladšího proti ještě většímu omezení života všech občanů nikdo neprotestoval. Všichni zbaběle mlčí. Pardon, až na jednoho Lubomíra Volného, který protestoval v poslanecké sněmovně, že výkonná moc  nemůže obcházet vůli sněmovny a destruovat dělbu moci v ČR. Že proto vláda zasáhla neústavním způsobem v rozporu s ústavním zákonem o bezpečnosti a neakceptovatelné intenzitě do výsostného práva PSP ČR na zrušení nouzového stavu. Jenže média o tom pomlčela. To holt nezvýší jejich náklad a sledovanost. bych nebyla obviněna, že Volný zase jen nepodloženě protestoval, protože je už holt tak výbušný, uvádím jeho protest proti současné situaci doslovně: 

   "Dobrý den Vážený pane předsedo Vondráčku, obracím se na Vás v souladu s dikcí Zákona č. 90/1995 Sb., Zákon o jednacím řádu Poslanecké sněmovny, s žádostí o zařazení nového bodu na pořad jednání 86. schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, která byla svolána na čtvrtek 18. února 2021 v 9.00 hodin. Návrh nového bodu pořadu schůze: Návrh na vyslovení NESOUHLASU Poslanecké sněmovny s nevyhlášením nouzového stavu, který vyhlásila Vláda ČR svým usnesením ze dne 14. února 2021 č. 125. Odůvodnění: Vláda České republiky zasáhla neústavním způsobem v rozporu s ústavním zákonem o bezpečnosti v neakceptovatelné intenzitě do výsostného práva PS PČR na zrušení nouzového stavu. Vůli sněmovny, v roli volené reprezentantky lidu České republiky, nemůže výkonná moc obcházet a destruovat tak dělbu moci v ČR. Nouzový stav navíc nenaplňuje zásadu nezbytnosti, nebyl řádně odůvodněn novými závažnými skutečnostmi a zasahuje naprosto katastrofálním způsobem do životů občanů ČR." 

A právě v této době mi volala tetička z jižních Čech, že zemřel v tamní nemocnici strýček na "stařecký zápal  plic" a ani k němu nesměla před smrtí jít. Co k tomu dodat!? Pan Svěrák by řekl, že je to poslední tečka za tím naším případem. já nemám už slov. Jdu si raději dočíst knihu Rozum proti kovidové panice s postoji zkušených a vzdělaných odborníků Cyrila Höschla, Lukáše Pollerta, Romana Šmuclera, Miroslava Macka, Jana Pirka a mnoha dalších. Ještě že tu jsou lidé jako oni a v IVK.  

Číst 3431 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v ZDRAVÍ

Související položky (podle značky)

Fragmenty jsou též na Twitteru a facebooku

                        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.      

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %